| Ürün Cinsi | Çakı |
| Toplam Uzunluk | 133 mm |
| Namlu Uzunluğu | 55 mm |
| Namlu Eni | 13 mm |
| Keskin Kenar Uzunluğu | 53 mm |
| Sonlandırma | Parlatılmış (Polished) |
| Et Kalınlığı | 2 mm |
| Uç Yapısı | Modifiye Koyun Ayağı (Modified Sheepsfoot) |
| Ağız Açımı | Düz (flat) |
| Ağırlık | 26 g |
| Çelik Cinsi | N690 |
| Sap Cinsi | Alüminyum |
| Sap Kalınlığı | 7,4 mm |
| Astar | – |
| Kılıf Cinsi | – |
| Çakı Tipi | Manuel |
| Açış Unsuru | Tırnak Çentiği (Nail Nick) |
| Kilit Durumu | Kilitsiz Kayar Eklemli (Slipjoint) |
| Cep Klipsi | – |
| Marka | Fox Knives |
| Model | Fox Vulpis 130 Black Aluminium |
| Model Kodu | FX-VP130 BK |
| Üretim Yeri | İtalya |
| Tasarımcı | Fox Knives |
| En Uygun Alan | Günlük kullanım (EDC) |
“Fox Vulpis 130 Black Aluminium Çakı” için yorum yapan ilk kişi siz olun Yanıtı iptal et
İlgili ürünler
EDC Çakılar
₺2.834,00
₺8.813,00
EDC Çakılar
₺1.902,00
EDC Çakılar
₺1.349,00
EDC Çakılar
₺2.652,00
₺11.151,00
EDC Çakılar
₺4.626,00
EDC Çakılar
₺7.239,00








Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.