Fox Knives Vulpis 130 Limited Edition 155 no
| Ürün Cinsi | Çakı |
| Toplam Uzunluk | 133 mm |
| Namlu Uzunluğu | 55 mm |
| Namlu Eni | 13 mm |
| Keskin Kenar Uzunluğu | 53 mm |
| Sonlandırma | Hidroklorik asit |
| Et Kalınlığı | 2 mm |
| Uç Yapısı | Modifiye Koyun Ayağı (Modified Sheepsfoot) |
| Ağız Açımı | Düz (flat) |
| Ağırlık | 26 g |
| Çelik Cinsi | Damascus (Balbach Damascus inox) |
| Sap Cinsi | Karbon Fiber (Fat Carbon Dark Matter Gold) |
| Sap Kalınlığı | 7,4 mm |
| Astar | – |
| Kılıf Cinsi | Siyah Deri |
| Çakı Tipi | Manuel |
| Açış Unsuru | Tırnak Çentiği (Nail Nick) |
| Kilit Durumu | Kilitsiz Kayar Eklemli (Slipjoint) |
| Cep Klipsi | – |
| Marka | Fox Knives |
| Model | Fox Knives Vulpis 130 Limited Edition |
| Model Kodu | FX-VPDAM130 DMGO |
| Üretim Yeri | İtalya |
| Tasarımcı | Fox Knives |
| En Uygun Alan | Koleksiyon-Günlük kullanım (EDC)-Beyefendi çakısı |










Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.