| Ürün Cinsi | Çakı (Çok İşlevli Çakı) |
| Toplam Uzunluk | 173 mm |
| Namlu Uzunluğu | 73 mm |
| Namlu Eni | 15 mm |
| Keskin Kenar Uzunluğu | 70 mm |
| Sonlandırma | Parlatılmış (Polished) |
| Et Kalınlığı | 2 mm |
| Uç Yapısı | Yuvarlak Uç (Drop Point) |
| Ağız Açımı | Düz (flat) |
| Ağırlık | 135 g |
| Çelik Cinsi | M390 |
| Sap Cinsi | Geyik Boynuzu |
| Sap Kalınlığı | 26 mm (En kalın yer) |
| Astar | Paslanmaz Çelik |
| Kılıf Cinsi | Deri |
| Çakı Tipi | Manuel |
| Açış Unsuru | Tırnak Çentiği |
| Kilit Durumu | Kilitsiz-Kayar Eklemli (Slipjoint) |
| Cep Klipsi | – |
| Marka | Fox Knives |
| Model | Fox Knives Venatores 226/7 SCE Classic Stag M390 Çakı |
| Model Kodu | 226/7 SCE |
| Üretim Yeri | İtalya |
| Tasarımcı | Fox Knives |
| En Uygun Alan | Av-Kamp |
Fox Knives Venatores 226/7 SCE Classic Stag Çakı
₺7.239,00
Stokta yok
Kategoriler: EDC Çakılar
Marka: Fox Knives
“Fox Knives Venatores 226/7 SCE Classic Stag Çakı” için yorum yapan ilk kişi siz olun Yanıtı iptal et
İlgili ürünler
EDC Çakılar
₺2.652,00
₺8.813,00
EDC Çakılar
₺1.902,00
EDC Çakılar
₺9.933,00
EDC Çakılar
₺2.834,00
EDC Çakılar
₺4.626,00
EDC Çakılar
₺7.792,00
EDC Çakılar
₺1.279,00












Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.