| Ürün Cinsi | Çakı |
| Toplam Uzunluk | 140 mm |
| Namlu Uzunluğu | 60 mm |
| Namlu Eni | 25 mm |
| Keskin Kenar Uzunluğu | 58 mm |
| Sonlandırma | Stonewashed |
| Et Kalınlığı | 3 mm |
| Uç Yapısı | Sivri Uç (Clip Point) |
| Ağız Açımı | Düz (flat) |
| Ağırlık | 80 g |
| Çelik Cinsi | D2 |
| Sap Cinsi | Mikarta |
| Sap Kalınlığı | 12,7 mm |
| Astar | Paslanmaz Çelik |
| Kılıf Cinsi | – |
| Çakı Tipi | Manuel |
| Açış Unsuru | Tırnak Çentiği |
| Kilit Durumu | Düğme Kilit (Button Lock) |
| Cep Klipsi | Paslanmaz Çelik, Uç Yukarı |
| Marka | Black Fox |
| Model | Black Fox Nu-Bowie D2 Brown Micarta |
| Model Kodu | BF-758 MIB |
| Üretim Yeri | Çin |
| Tasarımcı | Keanu Alfaro |
| En Uygun Alan | Günlük kullanım (EDC) |
Black Fox Nu-Bowie D2 Brown Micarta Çakı
₺3.213,00
Stokta yok
Kategoriler: EDC Çakılar
Marka: BlackFox
“Black Fox Nu-Bowie D2 Brown Micarta Çakı” için yorum yapan ilk kişi siz olun Yanıtı iptal et
İlgili ürünler
₺11.151,00
₺2.433,00
EDC Çakılar
₺1.694,00
EDC Çakılar
₺1.349,00
EDC Çakılar
₺9.933,00
EDC Çakılar
₺7.239,00
EDC Çakılar
₺1.279,00
EDC Çakılar
₺2.652,00










Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.