| Ürün Cinsi | Çakı |
| Toplam Uzunluk | 200 mm |
| Namlu Uzunluğu | 85 mm |
| Namlu Eni | 27 mm |
| Keskin Kenar Uzunluğu | 80 mm |
| Sonlandırma | Stonewash |
| Et Kalınlığı | 3,2 mm |
| Uç Yapısı | Yuvarlak Uç (Drop Point) |
| Ağız Açımı | Düz (Flat) |
| Ağırlık | 122 g |
| Çelik Cinsi | VG-10 |
| Sap Cinsi | Sandal Ağacı |
| Sap Kalınlığı | 15,3 mm |
| Kılıf Cinsi | – |
| Çakı Tipi | Manuel |
| Açış Unsuru | Başparmak Deliği |
| Kilit Durumu | Düğme Kilit (Button Lock) |
| Cep Klipsi | Paslanmaz Çelik (Uç Yukarı/Sağ) |
| Marka | Black Fox |
| Model | Atros Sandal Wood Stonewash VG-10 |
| Model Kodu | BF-770 WD |
| Üretim Yeri | Çin |
| Tasarımcı | Fox Knives |
| En Uygun Alan | Günlük Kullanım |










Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.