| Ürün Cinsi | Çakı |
| Toplam Uzunluk | 172,2 mm |
| Namlu Uzunluğu | 73,9 mm |
| Sonlandırma | Saten |
| Et Kalınlığı | 2,54 mm |
| Uç Yapısı | Modifiye Koyun Ayağı (Modified Sheepsfoot) |
| Ağız Açımı | Düz (Flat) |
| Ağırlık | 75,98 g |
| Çelik Cinsi | CPM-S30V |
| Sap Cinsi | FRN (Grivory®) |
| Sap Kalınlığı | 12,95 mm |
| Astar | Paslanmaz çelik |
| Kılıf Cinsi | – |
| Çakı Tipi | Manuel |
| Açış Unsuru | Başparmak Deliği (Thumb Hole) |
| Kilit Durumu | Eksen kilit (AXIS®) |
| Cep Klipsi | Paslanmaz Çelik, Uç yukarı (Tip-Up) |
| Marka | Benchmade |
| Model | Benchmade Mini Griptilian® Black Grivory® Sheepsfoot |
| Model Kodu | 555-S30V |
| Üretim Yeri | Amerika Birleşik Devletleri |
| Tasarımcı | Mel Pardue |
| En Uygun Alan | Günlük kullanım (EDC)-Kamp |
Benchmade Mini Griptilian® Black Grivory® Sheepsfoot Çakı
₺8.813,00
Stokta yok
Kategoriler: EDC Çakılar
Marka: Benchmade
“Benchmade Mini Griptilian® Black Grivory® Sheepsfoot Çakı” için yorum yapan ilk kişi siz olun Yanıtı iptal et
İlgili ürünler
EDC Çakılar
₺1.279,00
EDC Çakılar
₺4.626,00
EDC Çakılar
₺1.902,00
₺11.151,00
EDC Çakılar
₺9.933,00
EDC Çakılar
₺3.213,00
EDC Çakılar
₺1.465,00
EDC Çakılar
₺1.694,00










Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.