| Ürün Cinsi | Çakı |
| Toplam Uzunluk | 164,8 mm |
| Namlu Uzunluğu | 71,6 mm |
| Namlu Eni | 22,35 mm |
| Keskin Kenar Uzunluğu | 69,85 mm |
| Sonlandırma | Cerakote® (Tungsten Grisi) |
| Et Kalınlığı | 2,29 mm |
| Uç Yapısı | Yuvarlak Uç (Drop Point) |
| Ağız Açımı | Düz (flat) |
| Ağırlık | 42,81 g |
| Çelik Cinsi | CPM-S30V |
| Sap Cinsi | FRN (Grivory®) |
| Sap Kalınlığı | 10,46 mm |
| Astar | Kilit sistemi altında paslanmaz çelik |
| Kılıf Cinsi | – |
| Çakı Tipi | Manuel |
| Açış Unsuru | Başparmak Çıkıntısı (Thumb Stud) |
| Kilit Durumu | Eksen kilit (AXIS®) |
| Cep Klipsi | Paslanmaz Çelik, Uç Yukarı (Tip-Up) |
| Marka | Benchmade |
| Model | Benchmade Mini Bugout® Dark Purple Grivory® SPR |
| Model Kodu | 533GY-09 |
| Üretim Yeri | Amerika Birleşik Devletleri |
| Tasarımcı | Ryan Dickman |
| En Uygun Alan | Günlük kullanım (EDC) |









Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.