| Ürün Cinsi | Çakı |
| Toplam Uzunluk | 115 mm |
| Namlu Uzunluğu | 48 mm |
| Namlu Eni | 27 mm |
| Keskin Kenar Uzunluğu | 45 mm |
| Sonlandırma | Stonewashed |
| Et Kalınlığı | 2,8 mm |
| Uç Yapısı | Modifiye Koyun Ayağı (Modified Sheepsfoot) |
| Ağız Açımı | İçbükey (Hollow) |
| Ağırlık | 70 g |
| Çelik Cinsi | 440C |
| Sap Cinsi | Paslanmaz Çelik + G10 |
| Sap Kalınlığı | 10,5 mm |
| Astar | Paslanmaz Çelik |
| Kılıf Cinsi | – |
| Çakı Tipi | Manuel |
| Açış Unsuru | Başparmak Deliği (Thumb Hole) |
| Kilit Durumu | Yandan Kilit (Linerlock) |
| Cep Klipsi | Paslanmaz Çelik (Uç Yukarı/Sağ, çıkarılabilir) |
| Marka | Black Fox |
| Model | Black Fox KIT 440C OD Green G10 |
| Model Kodu | BF-752 OD |
| Üretim Yeri | Çin |
| Tasarımcı | Fox Knives |
| En Uygun Alan | Günlük kullanım (EDC) |
“Black Fox KIT 440C OD Green G10 Çakı” için yorum yapan ilk kişi siz olun Yanıtı iptal et
İlgili ürünler
EDC Çakılar
₺2.846,00
EDC Çakılar
₺2.652,00
EDC Çakılar
₺1.902,00
EDC Çakılar
₺7.792,00
EDC Çakılar
₺2.834,00
₺11.151,00
EDC Çakılar
₺2.652,00
EDC Çakılar
₺2.652,00








Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.