| Ürün Cinsi | Çakı |
| Toplam Uzunluk | 167 mm |
| Namlu Uzunluğu | 71 mm |
| Namlu Eni | 22 mm |
| Keskin Kenar Uzunluğu | 69 mm |
| Sonlandırma | Saten |
| Et Kalınlığı | 2,7 mm |
| Uç Yapısı | Yuvarlak Uç (Drop Point) |
| Ağız Açımı | Düz |
| Ağırlık | 90 g |
| Çelik Cinsi | N690 |
| Sap Cinsi | Cocobolo (Titanyum balçaklar) |
| Sap Kalınlığı | 13 mm |
| Astar | Paslanmaz çelik |
| Kılıf Cinsi | Deri Kese |
| Çakı Tipi | Manuel |
| Açış Unsuru | Ön Kanatçık |
| Kilit Durumu | Yandan Kilit (Linerlock) |
| Cep Klipsi | – |
| Marka | Viper |
| Model | Timeless Titanium Bolsters Cocobolo |
| Model Kodu | V5411CB |
| Üretim Yeri | İtalya |
| Tasarımcı | Fabrizio Silvestrelli |
| En Uygun Alan | Günlük Kullanım-Beyefendi Çakısı-Av |
Viper Timeless Titanium Bolsters Cocobolo
₺7.613,00
Stokta yok
Kategoriler: EDC Çakılar
Marka: Viper
“Viper Timeless Titanium Bolsters Cocobolo” için yorum yapan ilk kişi siz olun Yanıtı iptal et
İlgili ürünler
EDC Çakılar
₺1.465,00
EDC Çakılar
₺7.239,00
EDC Çakılar
₺2.652,00
EDC Çakılar
₺2.846,00
EDC Çakılar
₺1.694,00
EDC Çakılar
₺1.349,00
EDC Çakılar
₺7.792,00
EDC Çakılar
₺1.279,00










Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.