| Ürün Cinsi | Çakı |
| Toplam Uzunluk | 200 mm |
| Namlu Uzunluğu | 88 mm |
| Namlu Eni | 22 mm |
| Keskin Kenar Uzunluğu | 84 mm |
| Sonlandırma | Stonewashed + Acid |
| Et Kalınlığı | 3 mm |
| Uç Yapısı | Yuvarlak Uç (Drop Point) |
| Ağız Açımı | Düz (flat) |
| Ağırlık | 100 g |
| Çelik Cinsi | Becut |
| Sap Cinsi | Mikarta |
| Sap Kalınlığı | 15 mm |
| Astar | Paslanmaz Çelik (420) |
| Kılıf Cinsi | – |
| Çakı Tipi | Manuel |
| Açış Unsuru | Başparmak Diski (Thumb Disc) |
| Kilit Durumu | Yandan Kilit (Linerlock) |
| Cep Klipsi | Paslanmaz Çelik Tel (Uç Yukarı/Sağ) |
| Marka | Fox Knives |
| Model | Sicilian OD Green Micarta Becut |
| Model Kodu | FX 525 MI |
| Üretim Yeri | İtalya |
| Tasarımcı | Bob Terzuola |
| En Uygun Alan | Günlük kullanım (EDC) – Kamp |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.