| Ürün Cinsi | Çakı |
| Toplam Uzunluk | 180 mm |
| Namlu Uzunluğu | 79 mm |
| Namlu Eni | 18 mm |
| Keskin Kenar Uzunluğu | 76 mm |
| Sonlandırma | Cerakote |
| Et Kalınlığı | 3,5 mm |
| Uç Yapısı | Yuvarlak Uç (Drop Point) |
| Ağız Açımı | Düz (flat) |
| Ağırlık | 78 g |
| Çelik Cinsi | Becut |
| Sap Cinsi | Alüminyum |
| Sap Kalınlığı | 12,8 mm |
| Astar | Paslanmaz Çelik (420) |
| Kılıf Cinsi | – |
| Çakı Tipi | Manuel |
| Açış Unsuru | Flipper |
| Kilit Durumu | Yandan Kilit (Linerlock) |
| Cep Klipsi | Paslanmaz Çelik (Uç Yukarı) |
| Marka | Fox Knives |
| Model | Fox Knives CHNOPS Becut Green Aluminium |
| Model Kodu | FX-543 ALG |
| Üretim Yeri | İtalya |
| Tasarımcı | Riccardo Gobbato |
| En Uygun Alan | Günlük kullanım (EDC) |
Fox Knives Chnops Becut Green Aluminium Çakı
₺6.790,00
Stokta yok
Kategoriler: EDC Çakılar
Marka: Fox Knives
“Fox Knives Chnops Becut Green Aluminium Çakı” için yorum yapan ilk kişi siz olun Yanıtı iptal et
İlgili ürünler
EDC Çakılar
₺2.652,00
EDC Çakılar
₺2.652,00
EDC Çakılar
₺1.902,00
EDC Çakılar
₺4.626,00
EDC Çakılar
₺9.933,00
EDC Çakılar
₺1.694,00
₺2.433,00
₺11.151,00










Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.