| Ürün Cinsi | Çakı |
| Toplam Uzunluk | 190 mm |
| Namlu Uzunluğu | 80 mm |
| Namlu Eni | 32 mm |
| Keskin Kenar Uzunluğu | 75 mm |
| Sonlandırma | Stonewashed + Acid |
| Et Kalınlığı | 4 mm |
| Uç Yapısı | Yuvarlak Uç (Drop Point) |
| Ağız Açımı | Düz (flat) |
| Ağırlık | 140 g |
| Çelik Cinsi | Elmax |
| Sap Cinsi | Mikarta |
| Sap Kalınlığı | 14,5 mm |
| Astar | Paslanmaz Çelik |
| Kılıf Cinsi | Naylon |
| Çakı Tipi | Manuel |
| Açış Unsuru | Flipper + Başparmak Deliği (Thumb Hole) |
| Kilit Durumu | Yandan Kilit (Linerlock) |
| Cep Klipsi | Paslanmaz çelik tel (Uç Yukarı) |
| Marka | Fox |
| Model | Fox Knives Core Elmax Green Micarta |
| Model Kodu | FX-604 MFG |
| Üretim Yeri | İtalya |
| Tasarımcı | Jesper Voxnæs |
| En Uygun Alan | Günlük kullanım (EDC)-Kamp-Av |
Fox Knives Core Elmax Green Micarta Çakı (Elmax)
₺7.792,00
Stokta yok
Kategoriler: EDC Çakılar
Marka: Fox Knives
“Fox Knives Core Elmax Green Micarta Çakı (Elmax)” için yorum yapan ilk kişi siz olun Yanıtı iptal et
İlgili ürünler
EDC Çakılar
₺2.834,00
EDC Çakılar
₺2.652,00
EDC Çakılar
₺2.846,00
EDC Çakılar
₺3.213,00
EDC Çakılar
₺1.349,00
EDC Çakılar
₺9.933,00
₺8.813,00
EDC Çakılar
₺1.694,00











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.