| Ürün Cinsi | Çakı |
| Toplam Uzunluk | 133 mm |
| Namlu Uzunluğu | 55 mm |
| Namlu Eni | 13 mm |
| Keskin Kenar Uzunluğu | 53 mm |
| Sonlandırma | Parlatılmış (Polished) |
| Et Kalınlığı | 2 mm |
| Uç Yapısı | Koyun Ayağı (Sheepsfoot) |
| Ağız Açımı | Düz (flat) |
| Ağırlık | 36 g |
| Çelik Cinsi | M390 |
| Sap Cinsi | Titanyum |
| Sap Kalınlığı | 7,5 mm |
| Astar | – |
| Kılıf Cinsi | – |
| Çakı Tipi | Manuel |
| Açış Unsuru | Tırnak Çentiği (Nail Nick) |
| Kilit Durumu | Kilitsiz (Slipjoint) |
| Cep Klipsi | Paslanmaz Çelik (Uç aşağı ve uç yukarı/sağ) |
| Marka | Fox Knives |
| Model | Fox Knives Vulpis 130 Grenade Titanium |
| Model Kodu | FX-VPGP130 TI |
| Üretim Yeri | İtalya |
| Tasarımcı | Fox Knives |
| En Uygun Alan | Günlük kullanım (EDC) |
Fox Knives Vulpis 130 Grenade Titanium Çakı
₺2.694,00
Stokta yok
Kategoriler: EDC Çakılar
Marka: Fox Knives
“Fox Knives Vulpis 130 Grenade Titanium Çakı” için yorum yapan ilk kişi siz olun Yanıtı iptal et
İlgili ürünler
EDC Çakılar
₺2.652,00
₺11.151,00
EDC Çakılar
₺1.279,00
₺8.813,00
EDC Çakılar
₺2.846,00
EDC Çakılar
₺1.279,00
EDC Çakılar
₺9.933,00
EDC Çakılar
₺1.349,00











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.